Vítejte na mém osobním blogu, na začátek pár slov o mě.

Dobrý den milí návštěvníci. Zřejmě byste se rádi dozvěděli něco o mé maličkosti, která pro vás tvoří tyto zásadní texty. A protože psaní i mluvení o mě je mou velmi oblíbenou činností, rád vám vyhovím.

Dětství, mládí a dospělství.

Vyrůstal jsem v malebné vesničce, která jako by byla předlohou oblíbeným komediím o rodince Škopkových. Aby toho nebylo málo, moji drazí rodičové mě pojmenovali Václav neboli Venca. Rodiče mě také učili, že je slušné se na začátek představit celým jménem, takže tady mě máte jsem Václav Koubek.

Kristova léta mám už dávno za sebou a táhne mi na pětačtyřicet. Cítím se stále mlád (a to Goťáka neposlouchám). Rád se obklopuji ženskou energií, a tak mám přítulkyni Káťu, dobrmanku Amálku a ještěrku Čudlu. Bydlíme spolu na sídlišti v Praze Malešicích a je nám celkem blaze.

Co rád dělám a o čem je tento blog.

Vystudoval jsem v Liberci Technickou univerzitu, a mám rád všechno co se dá změřit, vyhodnotit, rozšroubovat, rozvrtat a prozkoumat, jak to funguje. Toho času už na moji vášeň doplatily dvě zánovní Škodovky 120, několik vysavačů a bezpočet drobných doplňků do domácnosti.

Baví mě taky fotit (a to fakt hodně), toho času vlastním skvělý Nikon D3400, který je mým věrným společníkem už pár let. Do toho ještě hrozně rádi s Káťou cestujeme a z těhle našich vášní se zrodila jedna další a tou je planespotting.

Tedy v podstatě focení letadel – takhle to zní dost banálně, ale vlastně je to celý takový komplexní koníček, kdy se učím o letadlech, které kam létají, dívám se, kdy a kam přiletí nějaký zajímavý kousek. Samozřejmě také řeším odkud jsou nejlepší záběry, kde a kam dojet, kde u letiště zaparkovat, pokud možno co nejlevněji, nebo zadarmo. A tak vůbec.

Protože jsem ještě začátečník, ale hrozně zapálenej, tak o tomhle všem vám chci psát, diskutovat, nacházet nový nápady a prostě to s vámi sdílet. Tak mi pište, budu se moc těšit.